Zumba - Szlachetna Paczka

Rodzina nasza potrzebuje :

żywność trwałą : herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, mleko Nan dla Kasi ( pow. 3 m-ca )

środki czystości : proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów ( oczywiści może być w liczbie mnogiej ), dla Kasi pieluszki od 5 kg, chusteczki nawilżane, kremy przeciw odparzeniom.

dla małej Kasi ( 3 miesiące ) jej mama Patrycja - potrzebuje dla niej wszelkich ubranek - jeśli macie coś po swoich pociechach - przynoście na zumbę !!! Oczywiście nowe też są mile widziane

Pani Agnieszka, babcia Kasi i mama pani Patrycji i Adasia dla siebie marzy o kosmetykach do twarzy. Ma 40 lat - to taka mała podpowiedź. Myślę, że znajdziemy wszystko, co na pewno ją ucieszy.

Adaś - syn Pani Agnieszki - ma 7 lat. Dla niego potrzebne są spodnie dresowe na 128 cm ( jest szczupły i lubi kolor niebieski ).

Opis rodziny :

Pani Patrycja (20 l.) jest młodą i dzielną mamą Kasi (3 tyg.). Mieszka razem ze swoją mamą Panią Agnieszką (40 l.) i bratem Adamem (7 l.). Rodzina przed urodzeniem Kasi żyła skromnie, ale podstawowe potrzeby były zaspokajane. Pani Patrycja uczęszczała do szkoły, a Pani Agnieszka pracowała. Pani Patrycja zakochała się, a jej wybranek bardzo nadużył zaufania. Gdy okazało się, że jest w ciąży, nie dość, że nie podołał tej sytuacji i ją zostawił, to jeszcze wyszło na jaw, że ją oszukał i okłamał podając swoje nieprawdziwe dane, tym samym uniemożliwiając nawet podanie go o alimenty. Pani Patrycja nie wierzyła, że podoła samotnej opiece nad dzieckiem i myślała, że lepiej będzie, gdy odda swoją córeczkę do adopcji. Zostały podpisane dokumenty. Jednak po tygodniu rozłąki z Kasią,dzięki ogromnemu wsparciu ze strony mamy, Pani Patrycja zdecydowała się zawalczyć o swoją rodzinę. Wycofała się ze swojej decyzji i dzięki temu dziś już jest razem z Kasią. Obecnie rodzina utrzymuje się z oszczędności, zasiłku rodzinnego oraz dzięki wsparciu finansowym partnera Pani Agnieszki, który z nimi nie mieszka, ale stara się pomagać na ile może. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania, na jedną osobę pozostaje 159 zł. Pani Patrycja ze łzami wspomina trudne chwile rozłąki. Nie żałuje zmiany swojej decyzji, choć wiązało się to z dużą zmianą w życiu jej rodziny. Pani Agnieszka zrezygnowała z pracy, by opiekować się wnuczką i aby Pani Patrycja skończyła szkołę. Pani Patrycja ma bardzo dobre wyniki w nauce, niewiele jej zostało by ukończyć edukację na obecnym stopniu. Potem chciałaby się uczyć dalej, by dzięki wykształceniu otrzymać dobrą pracę, a przez to zapewnić jak najlepsze warunki do życia swojej córeczki, a także by się usamodzielnić. Pani Patrycja nie była przygotowana na swoją zmianę decyzji, a przez to brakuje jej rzeczy dla córeczki - bardzo przydałyby się jej ubranka dla niemowląt. Wdzięczna byłaby również za pieluszki i kosmetyki do pielęgnacji dla niemowląt - są to rzeczy konieczne do jak najlepszej opieki nad Kasią.

 

 

WORK, DANCE &FITNESS
Anna Nowakowska-Sokołowska
tel. 692 309 050,
an.nowakowska@interia.pl zajęcia w Żarach - sala SP1 przy Szymanowskiego 8, zajęcia w Wymiarkach - sala GOiB Wymiarki

'

 

 

Please publish modules in offcanvas position.